Contactpersonen Bestuur

De vereniging wordt vertegenwoordigd door enkele mensen die zichzelf verkiesbaar hebben gesteld als bestuurslid van de vereniging.
Hieronder vind je een overzicht van alle bestuursleden en hun contactgegevens.

Naam    Afdeling    E-mailadres
Frank van Engelen    Voorzitter    voorzitter@zpcderog.nl    
Hans van den Berg Secretaris    secretaris@zpcderog.nl    
Piet Scholten    Penningmeester    penningmeester@zpcderog.nl    
Thijs Cost    Ledenadministratie t.cost@zpcderog.nl
Peter Bernsen    Wedstrijdzwemmen, Jeugdopleiding en Masters    p.bernsen@zpcderog.nl 
Sjoerd Haex    Waterpolo    s.haex@zpcderog.nl 
Vacant Trimzwemmen    h.vandenberg@zpcderog.nl