Contactgegevens overzicht

Heb je een vraag of wil je contact zoeken met 1 van de afdelingen?
Hieronder staat een overzicht met de contactgegevens van iedere afdeling.
Zij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!

Afdeling Contactpersoon    E-mailadres
Algemene zaken    Nancy Peeters info@zpcderog.nl
Ledenadministratie    Thijs Cost ledenadministratie@zpcderog.nl
Penningmeester    Piet Scholten penningmeester@zpcderog.nl
Vertrouwenspersonen Martijn Koonings
Wouter Winters
m.koonings@zpcderog.nl
w.winters@zpcderog.nl
Secretaris Nancy Peeters secretaris@zpcderog.nl
Voorzitter    Frank van Engelen voorzitter@zpcderog.nl
Wedstrijdzwemmen    Thijs Zusterzeel en Yvonne Snijders wedstrijdzwemmen@zpcderog.nl
Waterpolo    Sjoerd Haex, Dirk Kneepkens, Joost Gabriëls en Maud Verscheijden waterpolo@zpcderog.nl
SuperSpetters (zwemlessen)    Thijs Cost superspetters@zpcderog.nl
Masters    Glen le Clercq en Erik Kamphuis    masters@zpcderog.nl
Trimzwemmen    Leen Wessels trimzwemmen@zpcderog.nl
Privacy officieren    Thijs Cost en Bas van Aarle privacy@zpcderog.nl
Systeem beheerder    Thijs Cost webmaster@zpcderog.nl
Communicatie team (PR) Sjoerd Haex, Stijn Doensen, Joost Jelmer Kasper en Joël Hamakers    communicatie@zpcderog.nl